• +4 0722 913 908
  • Strada Garii, nr. 112, Jilava, Ilfov
  • Luni - Vineri 9:00 - 17:00
  • English

Locuri de munca disponibile

Angajari Furnica Reciclare

Furnica Reciclare SRL este o companie tanara dar in plina dezvoltare.

Mai jos gasiti locurile de munca libere in cadrul companiei noastre. Ori de cate ori vom avea nevoie de colegi noi va vom anunta aici. Nu uitati sa vizitati cu regularitate aceasta pagina pentru a afla posturile disponibile de la noi.

Lista posturi disponibile

Functie Descriere activitate Program Beneficii
Sofer categoria B

Sofer categoria B, camioneta 3,5 tone

Studii: Medii
Experienta: Minim 2 ani pe duba/camioneta
Cazier: Fara antecedente penale
Descriere post: Angajam sofer categoria B (si C) pentru camioneta de 3.5t cu activitatea de colectare de deseuri reciclabile nepericuloase de la clientii nostri, persoane juridice sau fizice.
8h/zi
  • salariu motivant
  • bonusuri performanta
Sortator deseuri

Experienta: Nu este necesara
Descriere post: Angajam sortator deseuri reciclabile nepericuloase: hartie, carton, sticla, doze aluminiu, PET, plastic, folie.
8h/zi

Transport gratuit

In Bucuresti si Ilfov

Seriozitate

Tratam cu respect toti partenerii.

0722913908

24/7 contact@furnica-reciclare.ro